08.02.2020 - Fotbalové stadiony na netradičních místech, v zajímavých destinacích i v šílených lokalitách.

  

Football is the game!

     

08.07.2018 - I tady se hrála liga! Je pokus o zmapování všech stadionů, na kterých se hrála nejvyšší fotbalová soutěž od rozpadu federace. Rubrika zachycuje nejen klasické domácí stadiony všech 34 prvoligových klubů, ale i jejich alternativní domovy a důvody, proč se musely stěhovat. ...doufám, že si to někdo přečte. ...stálo mraky času!

     

17.07.2014 - Rubrika Uniklo z facebooku popisuje období předcházející přesunu našeho A-čka do sousedního Jablonce nad Nisou. Vypadalo to tehdy na zánik futsalové Slavie TU Liberec. Old School se však ještě hecli k jedné sezoně v Krajském přeboru. Kompletní A-tým přešel do JBC a B+K si šli zkusit 1.ligu do Mělníka.

     

01.01. 2008 - O tom, že Slavia nemá vlastní stadión, že dluží prachy hráčům, trenérům i ostatním klubům, nebo že je věčně druhá za Spartou, to se dočtete ve Sportu a jiných bulvárních plátcích. O tom, kdy a kým byl klub založen, kdo za Slavii hrával nebo kolik má titulů, to se můžete dočíst v knihách. V této rubrice se dozvíte, jak to bylo se Slavií za bolševika a proč těch titulů nemá třeba o dvacet více.

     

01.01. 2008 - Aby byla moje reportáž vyvážená je třeba ztratit milé slůvko i o letenském klubu :-)

  

     

10.10. 2005 - Už mě nebaví v hospodě u piva neustále opravovat fakta zasvěcených vypravěčů, komentátorů a náhodných přísedících. Proto jsem shrnul ty nejzajímavější fotbalové události v Českém (Československém) fotbale do následujících tří článků:

finále MS 1934 - Itálie

dvanáct minut mistry světa

     

finále MS 1962 - Chile

dvě minuty mistry světa

     

ME 1976 - Bělehrad

mistři Evropy